Slide1

FAQ - Často kladené otázky

> Jaký je rozdíl mezi akcí a kurzem?

Akce je více zážitkového charakteru, kurz je koncipován tak, aby účastník získal co nejvíce vědomostí v dané tématice.

> Fyzická a psychická obtížnost?

U každé akce či kurzu máte napsanou obtížnost je proto důležité zvážit vaši fyzickou a psychickou připravenost, protože na akci či kurzu nebudete sami a skupina se vždy musí přizpůsobit.

> Jak velká bude skupina na akci či kurzu?

Akce a kurzy se snažíme dělat v malých skupinkách tak, aby byla zachována naše filosofie o důrazu individuálním přístupu, těžší akce probíhají v max. 5 členné skupince a kurzy v max. 6 členné skupině na jednoho instruktora.

> Vybavení na akci či kurz?

Technické vybavení je možné předem zarezervovat a vypůjčit. Vybavení můžeme rezervovat nejpozději týden před kurzem či akci.

> Doprava na akci či kurz?

Není zahrnuta v ceně akce či kurzu, můžeme se ovšem domluvit na společné dopravě.

> Ubytování a stravování?

Není zahrnuto v ceně, je však předem rezervováno. Je na každém jestli si bere svoji stravu, nebo bude chtít polopenzi (polopenzi doporučujeme na rakouských chatách). Na mnoha chatách máte též slevu na ubytování v rámci pojištění Alpenverein.

> Špatné počasí, laviny atd...?

Při špatné předpovědi počasí se z bezpečnostních důvodů akce či kurz přesune do náhradní lokality, nebo se přesune na jiný termín. Nelze však vrátit zaplacenou částku. Částku leze požadovat až po druhém přesunutí akce či kurzu.